רעיונות לאתרים ובלוגים

בחלקים הקודמים של המדריך הסברתי לכם על גוגל אדסנס, ולימדתי אותכם להקים בלוג בבלוגר. בחלק הבא של המדריך אלמד אותכם איזה אתרים מתאימים לגוגל אדסנס וכמובן איך לפתוח חשבון גוגל אדסנס בצורה נכונה (ויש פה הרבה דגשים). בחלק זה של מדריך גוגל אדסנס למתחילים,  אני אתייחסים לנושאים שיכולים להתאים לבלוג/אתר שלכם.

אני מציע לכם לפתוח מספר בלוגים בבלוגר (בלי לשים בהם עדיין מודעות גוגל אדסנס). אני אציע לכם מספר רעיונות לאתרים לגבי נושאים המתאימים לפתוח את האתרים בבלוגר (בהמשך תשימו בחלקם מודעות גוגל אדסנס ובאחרים אולי תשתמשו רק לקידום אתרים) זהו החלק המעשי של להתחיל לעשות כסף עם גוגל אדסנס, אז אני מציע לכם לממש את החלק הזה. 

נושא מצויין לפתוח בו בלוג או אתר זה נושא שהוא תחביב שלכם, או משהו שאתם מתעניינים בו. יתכן שלמדתם או קראתם שצריך לבדוק בכלי מילות המפתח של גוגל האם כדאי לפתוח בלוג בנושא זה, אבל בשלב זה אינני מציע לכם לעשות את הבדיקות האלה. אני כן מציע לכם לפתוח  בלוג/ים בנושאים שמעניינים אותכם, כאלה שיהיה לכם כיף ליצור בהם חומר. יש קלינטים פוטנציאלים כמעט לכל נישה, והחשוב הוא שתתאמנו על כתיבה, ועל הקמת בלוג.  

באתר כסף באינטרנט MY כתבנו הרבה על רעיונות לאתרים. ואני מציע לכם לקרוא שם על רעיונות שונים.לאתרים (ראו רעיון לאתר) בנוסף, אתייחס מספר רעיונות שיכולים לעזור לכם.

ראו הרבה מאוד רעיונות לאתרים. זכרו, המדריך המעשי מתחיל בהקמת בלוגים, נסו לממש את זה ואל תהיו מאלה שקוראים ומבינים ולא פועלים. הפעולה היא חלק משמעותי בלימוד.