נכסיים אינטרנטיים אשר מתאימים לתוכנית גוגל אדסנס

נכס אינטרנטי הוא נכס שיש לכם באינטרנט. הכוונה לבלוג/ לאתר/פורום… וכל דבר אחר. מכיוון שנושא של נכסים אינטרנטיים מכוסה יפה באתר מדריכים, אז קראו את המאמרים על נכס אינטרנטי, ועל נכסים אינטרנטיים.ולאחר מכן קראו את המאמר הזה שמסביר איזה נכסים אינטרנטיים הם טובים לגוגל אדסנס ואיזה לא. בנושא זה אתם יכולים לקרוא גם על בניית אתרים חינם באתר מדריכים.

קריטריון לנכס אינטרנטי המתאים לתוכנית השותפים של גוגל אדסנס

הרעיון המרכזי של נכסים אינטרנטיים המתאימים לתוכנית השותפים של גוגל אדסנס, זה שהם שלכם. שאני אומר שלכם אני מתכוון לשני קריטריונים משלימים (עם יוצאים מן הכלל).

  • דומיין: פרט ליוצא מן הכלל (אותו תקראו למטה), חשוב שהדומיין יהיה שלכם. ראו את מאמר בנושא שאלת הדומיין.
  • גישה לקוד: יש לכם שליטה בקוד: חשוב שתוכלו להשתיל את הקוד של גוגל אדסנס (כל לעשות, אבל צריך שתהיה לכם גישה לקוד).

עכשיו אתן את כל דוגמאות המרכזיות שקשורות לנכסים אינטרנטיים, אסביר בדיוק מי מתאים לתוכנית השותפים של גוגל אדסנס ומי לא מתאים.

דוגמאות טובות לנכסים אינטרנטיים המתאימים לגוגל אדסנס

  • בלוג בבלוגר -פלטפורמת האתרים של  בלוגר היא מצוינת לגוגל אדסנס. אתם יכולים להרכיב את דומיין שלכם, אבל לא חייבים (זהו היוצא מן הכלל של שאלת הדומיין). אתם יכולים להתקין את גוגל אדסנס בקלות. במהלך קורס אדסנס למתחילים אני אלמד אותכם לבנות בלוג בבלוגר ולשים בו את קוד גוגל אדסנס. בינתיים ראו דוגמה לבלוג בבלוגר
  • אתר וורדפרס עצמאי – פלטפורמה עצמאית של אתרים שמתאימה מאוד לעשיית כסף באינטרנט עם גוגל אדסנס – במהלך קורס וגוגל אדסנס אלמד אותכם לבנות אתר עם וורדפרס
  • פלטפורמת ג'ומלה עצמית – גם מצויין לבניית אתרים שמתאימים לגוגל אדסנס.
  • פלטפורמת דרופל – גם מצויינת לבניית אתרים המתאימים לגוגל אדסנס
  • אתר עצמאי מסוג אחר שיש לכם את הגישה לקוד – יש הרבה סגים של פלטפורמות, אתם יכולים לשאול אותה במייל או להשאיר הודעה ולשאול האם הן מתאימות לגוגל אדסנס.

נכסים אינטרנטיים שלא טובים לגוגל אדסנס בכלל

בנכסים האלה אין לכם שליטה בקוד וגם לא בדומיין, בשום צורה. כלומר הנכסים הבאים לא טובים ישירות לגוגל אדסנס. אין לכם גישה לקודם והדומיין הוא לא שלכם. יחד עם זאת הם יכולים להיות טובים לקידום אתרים אשר יעזור לכם אופן עקיף עם גוגל אדסנס.

  • גוגל סייטס – פלטפורמת האתרים של גוגל בעבר היא התאימה לגוגל אדסנס, היום היא לא מתאימה לאתרי אדסנס חדשים (ישנים כן) כלומר אם פעם שמתם באתר גוגל סייטס מודעות גוגל אדסנס תוכלו להשתמש בהם היום, ואם לא אז אין לכם אפשרות להשתמש בהם עם גוגל אדסנס.
  • בלוג תפוז – לא מתאים לגוגל אדסנס. אומנם תפוז יציעו להתחלק איתכם בהכנסות אבל ממש לא כדאי לעשות זאת
  • בלוג בדמרקר – לא מאים לגוגל אדסנס.

נכסים שלא מתאימים לגוגל אדסנס – מתאימים רק אחרי מאמץ לרוב תשלום

הפלטפורמות הבאות לא מתאימות לגוגל אדסנס כמעט בכלל, ואין לא מומלצות. יחד עם זאת אם תתעקשו תוכלו להציג בהן מודעות גוגל אדסנס, אבל רק אחרי שתשלמו לבעלי הפלטפורמה בצורות שונות.

סיכום

הנכסים הטובים ביותר לגוגל אדסנס והקלים ביותר לתפעול לדעתנו (אותם נלמד בפירוט בבלוגר) הן בלוג בבלוגר, ויצירת אתר באמצעות וורדפרס.