איך לפתוח חשבון בגוגל אדסנס

פתיחת חשבון גוגל אדסנס היא דבר משמעותי בדרך שלכם לעשות כסף באינטרנט. מאמר זה מחולק לשני חלקים חשובים. החלק הראשון דן בדגשים ובדברים שאתם צריכים לדעת ולחשוב לפני אתם פותחים חשבון גוגל אדסנס (אל תדלגו על שלב זה). השלב השני הוא החלק הטכני לפתיחת חשבון גוגל אדסנס. 

דגשים לגבי חשבון גוגל אדסנס – לפני שפותחים את חשבון גוגל אדסנס

חשבון אדסנס אחד לחיים.

ראשית עליכם לדעת שאתם יכולים לפתוח חשבון גוגל אדסנס אחד. יכולים להיות לכם הרבה מאוד חשבונות גוגל (למשל הרבה חשבונות ג'ימייל), אבל חשבון גוגל אדסנס יכול להיות אחד. 

  • לא יכול להיות לכם חשבון אחד שלכם והשני של החברה
  • חשבון אחד פרטי ואחר לעסק
  • חשבון אחד אמיתי והשני מזוייף

יכול להיות לכם רק חשבון אחד. אל תנסו לעבוד על גוגל הוא יותר חכם מכם. 

זה נכון שתוכלו לסגור את חשבון ולפתוח חשבון חדש… אבל זה אופרציה אחרת. 

פרטיים אמיתיים

לפעמים באינטרנט אנחנו נוטים לתת פרטים אמיתיים, לעתים פרטים מזוייפים. עם גוגל אדסנס הכל צריך להיות אמיתי. שם אמיתי, חשבון בנק אמיתי… הכל חייב להיות אמיתי. 

חשבון רק לאדסנס

חשבונות ג'ימייל נוטים להיפרץ, נוטים להיות איתם בעיות. אחת ההצעות הטובות הוא שתפתחו חשבון גוגל מיוחד( חשבון גוגל ראו גם  פתיחת חשבון גוגל ). חשבון אמיתי שתשתמשו בו רק לגוגל אדסנס. כך, הסיכוי שיפרצו לכם לחשבון הזה הוא אפסי! פשוט אפשר אחד לא ידע על החשבון הזה הזה אז יהיה קשה לפרוץ אליו 🙂

קשרו את החשבון לבלוגר

במהלך תהליך פתיחת החשבון גוגל אדסנס שלכם, תצטרכו לתת כתובת אתר אחד שיקושר לגוגל אדסנס. גם אם יש לכם כמה אתרים, קשרו את האתר הזה לבלוגר (כפי שלימדתי אותכם לפתוח בלוג בבלוגר). אין לכך משמעות גדולה פרט לעובדה שגוגל רוצים לראות שיש לכם אתר ואם זה אתר שלו (בלוגר) אשר הוא אתר פעיל, הם יאשרו את החשבון שלכם יותר מהר. 

הרשמה לחשבון גוגל אדסנס

ישנן מספר אפשרויות לפתוח חשבון בגוגל אדסנס (למשל דרך בלוגר), יחד עם זאת אני מציע שתפעלו בדרך הבאה מכיוון שהיא בטוחה לכם ונוחה ביותר. 

לגבי חשבון הבנק, תוכלו לעדכנו בשלב מאוחר יותר.